ORKIDEMCE ,SESLI SOHPET,SESLI MUHABBET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ORKIDEMCE ,SESLI SOHPET,SESLI MUHABBET

Sesli Sohpet,Sesli chat, Sesli Sohpet ,Sesli Sohbet,Kamerali Chat ,Sesli Muhabbet

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Tüy Kadar Hafif Bir Lamborghini
Msn Sozleri ( Murat) Icon_minitimePtsi Mart 08, 2010 8:11 pm tarafından Admin

» Orkidemce,Seslisohpet,sesli muhabbet,seslichat
Msn Sozleri ( Murat) Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 12:57 pm tarafından Admin

» Orkidelerin bakimi
Msn Sozleri ( Murat) Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 6:47 pm tarafından Admin

» Orkide bakimi
Msn Sozleri ( Murat) Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 6:43 pm tarafından Admin

» Kırkıncı Oda
Msn Sozleri ( Murat) Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 6:39 pm tarafından Admin

» Bir Demet siir
Msn Sozleri ( Murat) Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 6:25 pm tarafından Admin

» Bilgi hazinenizi geliştirmenin yolu.
Msn Sozleri ( Murat) Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 6:18 pm tarafından Admin

» Bilgiler yararli bilbiler
Msn Sozleri ( Murat) Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 6:13 pm tarafından Admin

» Temel - temel fıkraları
Msn Sozleri ( Murat) Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 6:01 pm tarafından Admin

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Forum

Msn Sozleri ( Murat)

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Zodyak : Yengeç
Köpek

Msn Sozleri ( Murat) Empty
MesajKonu: Msn Sozleri ( Murat)   Msn Sozleri ( Murat) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 6:51 pm

Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yasamanızı dilerim... Mutluluklar?
Birlesen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayati tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle... Mutluluklar!
Zaman çok kısa, yasam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar?
Her günümü her an bitecekmişçesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum... ömür boyu mutluluklar?
Yasam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep nece içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle... Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve Kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın! Mutluluklar...
Bir ask gülümsemeyle baslar, öpücükle devam eder ve bir nikâhla ölümsüzleşir. Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, askınızın hep ilk günkü gibi taze kalmasını ve mutlu olmanızı diliyorum. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın!
Her gününüz, birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak sevgi dolu geçsin. Hayat boyu mutlu, huzurlu ve de bol çocuklu yasamanız dileğimle. Yuvanızdan sevgi eksik olmasın. Gözleriniz hep birbirini arasın. Mutluluklar...
Bir bütün olmak için birlesen elleriniz ve kalpleriniz bir daha hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz? Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. ömür boyu mutluluklar?
Nikâhınıza gelemiyorum. Ama mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta değilim. Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın. Mutluluklar dilerim.
Yaşantınızı birleştirmek yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbimle sizinleyim. su andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle...
Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçler yasayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca "zaman"ınız olmasını diliyorum? Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrılmasın! Mutluluklar?

Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dileriz... Yaşamınız boyunca güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Omur boyu mutluluklar dilerim?

birakacagın bir eli asla tutma tutacan bir elide asla bırakma yalan sevdalara gul olmaktansa gercek sevdalara diken ol bunuda hiç unutma!
Bütün kiremitlere seni ne kadar çok sevdigimi yazdım inş.birikafana düşerde seni sevmenın ne kadar acı oldugunu anlarsın.
Sırrını arkadaşına verme arkadaşınında arkadaşı vardır.
Kader mahkumuna mağrur bakışın, esaretin yeter konuş be arakdaş, taş yürek denince hele bir düşün, önünde saygı ile dur be arkadaş
Merhaba arkadaşım, birgün bahar olmak istersen çiçeklerin daima açık olsun, birgün çiçek olmak istersen yüzün hep güneşe dönük olsun ve birgün birini seversen kalbin hep onunla olsun.
Gerçek arkadaş sağlık gibidir, değeri ancak o yok olunca anlaşılır.
Şimdilik hoşçakal arkadaşım, yine gel. Yanına senin gibi gülen gözlü, yüreği sevgi dolu insanları alıp yine gel olur mu. (Murat)
https://orkidemce.forumdizini.com

Msn Sozleri ( Murat)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ozlu sozler(Murat)